Internetowy projekt fotograficzny dla zainteresowanych fotografią

opublikowane: 6 lis 2012, 11:44 przez Katarzyna Rakowicz
        Projekt fotograficzny miał na celu dobrą zabawę i rozwój wyobraźni. Zasady projektu były proste - przez 3 tygodnie uczestnicy wykonywali i przesyłali na adres biblioteki szkolnej 6 zdjęć. Uczniowie co trzeci dzień robili jedno zdjęcie na podany temat (w sobotę i środę). Zdjęcia przesyłane były w dniu w którym przypadał termin przesłania pracy (nie wcześniej niż wskazany dzień do godziny 24.00).
        Za przesłanie w terminie zdjęcia uczestnik dostawał 2 punkty. Jeżeli ktoś przesłał zdjęcie następnego dnia to mógł uzyskać 1 punkt.
        Zwyciężyły osoby, które zebrały największą ilość punktów, a były to:
  • Aleksandra Hajduk,
  • Maja Kwiecińska,
  • Ola Baron
  • Zosia Chołuj.

Dodam tylko, że w zabawie nie chodziło tyle o jakość zdjęcia (każdy uczeń dysponuje zupełnie innym sprzętem i umiejętnościami), ale o pomysł i interpretację tematu.
    W galerii zaprezentowane są więc najciekawsze ujęcia poniżej wymienionych tematów:
  • coś pysznego
  • coś błyszczącego