II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej

opublikowane: 22 mar 2012, 05:37 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 12:31 ]
15 lutego 2011r. w KINO SCENA KULTURA w Knurowie odbył się II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej. Organizatorem Konkursu była Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Knurowie oraz Centrum Kultury w Knurowie.

Konkurs adresowany był do uczniów klas 0-6 knurowskich szkół podstawowych oraz dzieci sześcioletnich przedszkolnych grup "0". Zgodnie z regulaminem konkursu prezentowane były piosenki solowe. Występy oceniano w siedmiu kategoriach wiekowych. Na scenie zaprezentowało się 36 uczniów. Wśród nich także uczniowie naszej szkoły: Ewelina Kasza z kl.0b, Monika Skrobisz z kl.3a, Weronika Leśniak z kl.4a oraz Karolina Kiszka z kl.6a.

W przerwie konkursu, podczas obrad jury, wystąpili uczniowie z MSP 2 z programem artystycznym. Po występach wszyscy uczniowie obecni na sali zaproszeni byli do wspólnej zabawy.

Na zakończenie konkursu ogłoszone zostały wyniki i wręczone nagrody. Wśród nagrodzonych uczniów były także nasze uczennice:

• Monika Skrobisz - II miejsce
  • Weronika Leśniak - III miejsce