II Międzyszkolny Konkurs Świąteczny "OZDOBY WIELKANOCNE Z MASY SOLNEJ"

opublikowane: 22 mar 2012, 02:17 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 06:48 ]
18 marca 2008r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Gliwicach został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs plastyczny. Wśród nagrodzonych prac znalazły się również prace uczniów naszej szkoły - Przemka Toboły i Daniela Broczkowskiego z klasy 4b.

Przemek Toboła zajął I miejsce, zaś Daniel Broczkowski zdobył wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Obaj laureaci pogłębiają swoje zainteresowania plastyczne na zajęciach kółka plastycznego.

Wszyscy uczniowie nagrodzeni w konkursie, przed wręczeniem nagród, uczestniczyli w krótkim przedstawieniu pasyjnym przygotowanym przez uczniów SP nr 1 w Gliwicach. Miłym akcentem na zakończenie spotkania był wspólny poczęstunek.