III Międzyszkolny Konkurs Świąteczny "OZDOBY Z MASY SOLNEJ"

opublikowane: 22 mar 2012, 02:57 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 01:40 ]
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Gliwicach. W konkursie wzięło udział 80 uczniów. Prace były oceniane w 5 kategoriach: uczniowie klas 1-2, 3-4, 5-6 oraz uczniowie integracyjni klas 1-3 i 4-6. Nasza szkoła przesłała 5 prac.

Cztery spośród wysłanych prac zostały nagrodzone - wszystkie pierwszymi miejscami. Autorami nagrodzonych prac są Weronika Leśniak z kl. 2b, Agnieszka Andrysiak z kl. 4b, Maciej Kwieciński z kl. 5b i Przemysław Toboła również z kl. 5b.

16 kwietnia 2009r. wyróżnieni uczniowie uczestniczyli w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu. Miłą niespodzianką była przygotowana przez najmłodszych uczniów SP 1 z Gliwic część artystyczna. Po rozdaniu nagród uczniowie mieli okazję podziwiać wystawę wszystkich nadesłanych prac. Była to prawdziwa uczta dla oka.

Tekst przygotowała: mgr Elżbieta Płonka