EUROPEJSKIE DNI PTAKÓW TUŻ-TUŻ!

opublikowane: 29 wrz 2015, 13:17 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 23 lis 2017, 06:11 ]
Drodzy Otopowicze i Przyjaciele,

Już w najbliższy weekend (3-4 października) zapraszamy Was do udziału w Europejskich Dniach Ptaków. Jak co roku nasi wolontariusze organizują dla wszystkich chętnych spacery ornitologiczne, wycieczki i inne wydarzenia poświęcone ptakom i ptasim jesiennym migracjom.

Lista wszystkich wycieczek i spacerów EDP 2015

Knurów również znajduje się na liście wycieczek:
Zbiórka: 10:00, Zbiorka przy budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie-Krywałdzie przy ul. Michalskiego 27.
Opis: Wycieczka leśną drogą nad staw "Zacisze", następnie powrót do budynku szkoły podstawowej a tam podsumowanie i konkurs o ptakach z nagrodami. Warto zabrać lornetkę.
Czy trzeba potwierdzać obecność: nie
Przewodnik: Aleksandra Sokół, olasokol32@tlen.pl, 608757512

Zachęcamy także do udziału w konkursie. Do wygrania książki z tzw. Zielonej Serii Włodzimierza Puchalskiego, wznowionej przez Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu. Więcej informacji o konkursie i pełna lista spacerów oraz innych wydarzeń znajduje się na naszej stronie:

Życzymy wielu ciekawych obserwacji!

Do zobaczenia na EDP,
Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków