Dzień sportu klas 0-2

opublikowane: 18 cze 2013, 14:02 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 22 cze 2013, 13:15 ]
7 czerwca, kilka godzin wcześniej niż klasy 4-6, rywalizowali między sobą uczniowie klas młodszych. O godzinie 9:00 sportowców powitał pan dyrektor. Wśród licznych zabaw i konkurencji znalazły się:
dla klas „0” tory przeszkód, przeplatany licznymi zabawami w kole, tańcami i pląsami, a klasy starsze sprawdzały swoje umiejętności w biegu na 40 m, skoku w dal z rozbiegu, rzucie piłką lekarską oraz grze zespołowej „dwa ognie”.

Wychowawcy skrupulatnie zapisywali wyniki uzyskane przez dzieci w poszczególnych konkurencjach, a oto najlepsi sportowcy z klas:

klasy 0
Najlepsi biegacze:
0a Magdalena Tkacz i Wojciech Slawek
0b Wiktoria Szczepaniak i Dawid Walczak.
Najlepsi w kozłowaniu piłką:
0a Daria Zimoch i Wiktor Litwa
0b  Martyna  Sarzyńska i Maciej Krzepina.
Najlepsi w przerzucaniu woreczkiem
0a Nikola Sala i Wojciech Slawek
0b Wiktoria Szczepaniak i Szymon Grzenczyk

Ia
Julia Garwol, Daria Żóraw, Julia Fajęska, Magdalena Pilarska, Dawid Dudała, Mateusz Maziarz, Michał Wróblewski, Kacper Henel

Ib
Karolina Manista, Maja Pawlik, Emilia Biksa, Ania Baron, Maciej Kaczmarczyk, Kasjan Pietrzik, Marcin Matuszek, Oliwier Garbala

IIa
Karolina Palenga, Nikola Iwańczyk, Wanessa Marciniak, Ewelina Kasza, Kamil Leśnik, Daniel Siwirski, Igor Grodzicki, Mateusz Grudziądz

IIb
Karolina Pilarsk a, Kalina Chołuj, Julia Sniecińska, Sara Rydzewska, Lukasz Szymanek, Jakub Staszewski, Przemysław Widzisz, Wojciech Kaczorowski
IIIa i IIIb – Łukasz Kruszczyński, Kacper Kaczor, Grzegorz Szymanek

Wszyscy uczestnicy niezależnie od osiągniętego wyniku, zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a najlepsi sportowcy otrzymali nagrody.
Za sportową rywalizację i kibicowanie dziękujemy!

Opracowała Dorota Śliwa