Dziecinada 2008

opublikowane: 22 mar 2012, 02:08 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 06:57 ]
9 stycznia 2008r.  zespół muzyczny klas 0-III pod kierunkiem p. Justyny Żyły wystąpił w Miejskim Domu Kultury w Szczygłowicach podczas Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej "Dziecinada 2008".

Konkurs miał formę przesłuchania, w którym brały udział dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów w Knurowie. Organizatorami konkursu byli parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Świata, MSP nr 4 oraz Centrum Kultury.

Mamy prawdziwy powód do dumy - zespół wokalny kl. I-III naszej szkoły pod kierunkiem pani Justyny Żyły zdobył I miejsce w kategorii zespołów wokalnych klas I-III. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!