Dni sportu

opublikowane: 9 lip 2012, 11:06 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 9 lip 2012, 12:12 ]

W ramach obchodów 40-lecia szkoły w dniach 31.05-1.06.2012r. odbyły się rozgrywki sportowe uczniów klas młodszych o Puchar Dyrektora Szkoły.

Uczniowie klas I-II rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach: torze przeszkód oraz grze „Dwa ognie”. Swoją sprawność sprawdzali również uczniowie grup zerowych. Zabawa była znakomita! Pełna emocji i zdrowej rywalizacji, przy dużym wsparciu kibiców.

Zwycięska klasa II a odebrała z rąk pana dyrektora puchar, który do przyszłego roku pozostanie w ich posiadaniu. Czy uda się im obronić go w przyszłym roku? Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji.

mgr Magdalena Górka