Zapraszamy do poznania naszej szkoły - zapisy już trwają

opublikowane: 9 lut 2014, 14:54 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 11 lut 2014, 05:43 ]
Zajęcia w kl.0
W ramach dni otwartych w naszej szkole zawsze organizujemy szeroki wachlarz imprez. Wszystko po to, abyście Wy, Drodzy rodzice mieli pewność, że jesteśmy dobrze przygotowani na przyjęcie Waszych dzieci oraz aby nasi przyszli uczniowie chętnie mogli się u nas uczyć.

W tym roku szkolnym odbyły się już mikołajki oraz jasełka, podczas których mieli Państwo okazję usłyszeć jak śpiewają zespoły wokalne, ocenić efekty pracy szkolnych kół zainteresowań, a także zobaczyć w działaniu naszych nauczycieli oraz rodziców z Rady Szkoły.

14 lutego w godz. 09:30-11:30 w szkole odbędzie się bal karnawałowy dla naszych przyszłych pierwszoklasistów i uczniów klas „0”. Na bal zostały już zaproszone dzieci z MP nr 12, 7 oraz 13 wraz z wychowawcami. Bal poprowadzi DJ. Będą zabawy z nagrodami, gry, konkursy oraz poczęstunek.

19 lutego o godz. 17:00 zapraszamy dzieci 5, 6 i 7 letnie wraz z rodzicami do zapoznania się z zapleczem oraz bazą dydaktyczno - edukacyjną szkoły.

W programie spotkania:

• przywitanie przybyłych rodziców i dzieci przez dyrektora szkoły (sala gimnastyczna)
  • prezentacja szkoły,
  • przedstawienie osiągnięć uczniów naszej szkoły oraz bazy dydaktycznej i edukacyjnej;
  • przedstawienie nauczycieli przyszłych klas zerowych i pierwszych.
  • omówienie planu pracy szkoły na rok 2014/2015
  • pytania rodziców do dyrektora szkoły
  • możliwość zwiedzenia szkoły, rozmowy z nauczycielami.
Osoby zdecydowane będą mogły już w tym dniu zapisać swoje dziecko do klasy zerowej lub pierwszej. Zapisu można również dokonać każdego dnia w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie pod nr (32) 235 27 35.

Na początku marca zaprosimy dzieci na spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek”.

Mamy nadzieję, że wszyscy wykorzystali lub jeszcze wykorzystają dogodny termin,
aby poznać naszą szkołę, do czego serdecznie zachęcamy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6