Apel podsumowujący pracę uczniów w kl. 4-6

opublikowane: 30 sie 2012, 05:46 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 30 sie 2012, 05:50 ]
Laureaci Szkolnego Konkursu Mitologicznego kl. 5
28 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w roku szk. 2011/2012. Podczas apelu przyznano nagrody, wręczono dyplomy i pogratulowano uczniom za następujące osiągnięcia:
  1. Konkurs fotograficzny (informacja wkrótce)
  2. Całoroczny konkurs czytelniczy klas starszych (informacja wkrótce)
  3. Szkolny Konkurs Mitologiczny Klas V
  • I miejsce - Justyna Dańczura
  • II miejsce - Karol Barczak
  • III miejsce - Bartłomiej Banasiak (dyplom odebrała przewodnicząca klasy)
    4. Szkolny Konkurs Ortograficzny
        
            klasy IV
  • I miejsce - Monika Skrobisz 4a
  • II miejsce - Grzegorz Nowak 4a
  • III miejsce - Patrycja Smolińska 4a
            klasy V
  • I miejsce - Karol Barczak 5a
  • II miejsce - Jessika Krukowska 5b
  • III miejsce - Łukasz Cieślik 5b
            klasy VI
  • I miejsce - Karol Krawczyk 6a
  • II miejsce - Olaf Sala 6b
  • III miejsce - Dawid Bismor 6b
    5. Konkurs na plakat - reklamę MSP-6 w związku z jubileuszem 40-lecia
  • I miejsce - Patrycja Smolińska, Julia Zaremba - 4a
  • II miejsce - Michalina Sęk, Oliwia Sikotowska - 4b
  • III miejsce - Magdalena Szwedo, Monika Lesiak, Karolina Rysiewicz - 5b
    6. Miejski Konkurs Plastyczny "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
  • I miejsce - Weronika Leśniak - 5a
  • II miejsce - Maja Kwiecińska - 5b
  • wyróżnienia: Angelika Szpak - 6b, Olga Burliga - 6a, Natalia Olejniczak - 5a, Aleksandra Kosmal - 5a, Joanna Kosmal - 6a, Agnieszka Skowronska - 5a, Agata Kozioł - 6b
    7. Zespół wokalno-instrumentalny - podziękowanie wszystkim członkom zespołu za wytrwałą pracę złożyła pani Elżbieta Płonka, opiekun zespołu

    8. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
  • wyróżnienie za uzyskany wynik dla Agaty Kozioł - 6b
    9. Dyplomy za świetne wyniki w sporcie, zaangażowanie i sportową postawę:
  • klasa 6a - Tania Białczak, Gabriela Jaros, Weronika Kręplewska, Dominika Kulczycka, Wiktoria Śliwińska
  • klasa 6b - Sylwia Bociek, Dagmara Grosel, Nikola Nosiadek, Angelika Szpak, Daria Zagórska
  • klasa 5a - Damian Misiak, Dominik Moździerz, Sylwia Mularczyk, Dżesika Trzebuniak
  • klasa 5b - Sebastian Wieczorkiewicz
    10. Gratulacje dla zdobywców kart pływackich
    
    11. Gratulacje dla zdobywców kart rowerowych
    
    12. Dyplomy za 100% frekwencję w roku szkolnym 2011/2012
  • Olga Burliga, Oktawia Knut, Bartłomiej Mąkowski, Przemysław Sprus - 6a
  • Michalina Prostak, Karolina Widzisz - 6b
  • Monika Lesiak, Michał Musiał - 5a
  • Monika Skrobisz - 4a
  • Dawid Machoczek, Zuzanna Pawłuszek - 4b
    13. Wyróżnienia dla klas:
  • klasa 4b - najwyższa średnia ocen w roku szk. 2011/2012
  • klasa 5b - największa ilosć ocen celujących w roku szk. 2011/2012
  • klasa 5b - najwyższa frekwencja w roku szk. 2011/2012
opracowanie - mgr Katarzyna Rakowicz
Comments