Apel podsumowujący pracę uczniów klas 4-6 w roku szk. 2012/2013

opublikowane: 26 sie 2013, 14:18 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 26 sie 2013, 14:25 ]
I miejsce w programie "Mam talent"– zespół wokalno-instrumentalny:  Sylwia Mularczyk 6a, Weronika Leśniak 6a i Michał Musiał 6b

27 czerwca odbył się apel podczas którego wręczono nagrody i wyróżnienia za pracę uczniów w mijającym roku szkolnym.
    Nagrody za czytelnictwo, pracę w programie "Poczytaj mi przyjacielu", działalność kółka dziennikarskiego wręczyła pani bibliotekarka Katarzyna Sołtysik-Andrysiak.
    Następnie pani Elżbieta Płonka wręczyła nagrody za osiągnięcia plastyczne i muzyczne, poznaliśmy zwycięzców konkursu "Mam talent" w kl. 4-6. Pani Płonka podziękowała również członkom zespołu wokalnego.
    Nagrody dla zwycięzców szkolnego konkursu języka angielskiego wręczyły panie Katarzyna Rakowicz i Marta Łaskarzewska. Nagrody ufundowało Wydawnictwo Oxford.
    Panie Alicja Alikowska-Woźnica i Dagmara Mokrzycka-Filipowicz wręczyły nagrody za szkolny konkurs ortograficzny.
    Kolejne nagrody przypadły uczestnikom XVII Konkursu Wiedzy Biblijnej, wręczyła je pani Marianna Zaremba.
    Pani Justyna Kwaśniok wyróżniła Karolinę Witkowską i Maję Kwiecińską za zbiórkę baterii, a Tomasza Matuszka za zajęcie V miejsca w Wojewódzkim Konkursie "Mały Ratownik".
    Następnie panie Dorota Gardzioła i Magdalena Rusin wręczyły dyplomy najlepszym sportowcom - za świetne wyniki w sporcie, zaangażowanie i sportową postawę. Wyróżnieni zostali również zdobywcy karty pływackiej z klas czwartych.
    Pan Mariusz Baron wręczył dyplomy za udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym "Miś Bezpieczeństwa" oraz karty rowerowe dla czwartoklasistów, którzy zdali egzamin.
    Na koniec wyróżniono uczniów, którzy nie opuszczali lekcji i osiągnęli 100% frekwencji. Przewodniczący klas 4a, 4b i 5b otrzymali dyplomy za najwyższą średnią ocen, a  klasa 6a za największą ilość ocen celujących. Dyplom za najwyższą frekwencję otrzymała klasa 4a.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!