Apel podsumowujący pracę uczniów klas 0-3 w roku szkolnym 2010/2011

opublikowane: 22 mar 2012, 05:59 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 12:44 ]
Dnia 20 czerwca 2011r. odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów klas 0-3 w roku szkolnym 2010/2011. W trakcie apelu uczniowie otrzymali wiele nagród za udział w konkursach, zawodach oraz podsumowana została całoroczna praca dzieci w ramach konkursu "Szansa dla każdego".

Wyniki szkolnego konkursu "Szansa dla każdego" prezentują się następująco:

Kategoria "Ładnie czytam"

  • 1a - Matylda Dąbrowska, Szymon Steiman
  • 1b - Anna Dach
  • 1c - Natalia Ryndak
  • 2a - Stanik Joanna, Jończyk Korneliusz, Baja Wiktoria
  • 2b - Nikola Janusz
  • 3a - Jacek Nowak
  • 3b - Magdalena Kaczorowska, Maja Mąkowska

Kategoria "Starannie piszę"

  • 1a - Łukasz Kluszczyński
  • 1b - Jagoda Karmowska
  • 1c - Agnieszka Romanowska
  • 2a - Alicja Patelska, Paulina Pietrzik, Krzysztof Gil
  • 2b - Wiktoria Rogowska, Dominik Siwirski
  • 3a - Grzegorz Nowak, Dorota Radecka
  • 3b - Michalina Sęk, Wiktoria Kowalska

Kategoria "Dobrze liczę"

  • 1a - Kacper Kaczor, Jakub Milner, Marcin Mitura
  • 1b - Nikodem Baron, Maksymilian Dzida, Przemysław Szymański
  • 1c -
  • 2a - Broczkowski Dawid, Mateusz Boroń, Michał Rumianowski
  • 2b - Oliwia Komorowska, Paulina Pyra, Grzegorz Wasilewski, Marcin Zaboroś, Paweł Zagórski
  • 3a - Kacper Baszczok, Bartosz Heintze
  • 3b - Oliwia Sikotowska, Zuzanna Pawłuszek

Kategoria "Przyjaciel przyrody"

  • 1a - Daria Starzomska,Marcel Wołczyński, Patryk Zając
  • 1b -
  • 1c -
  • 2a - Roksana Gołębiowska, Patryk Jedziniak, Jakub Żebrowski
  • 2b - Krzysztof Biczak, Michał Dirska, Alicja Hytry, Dominika Negiecka, Wioletta Smalarz
  • 3a - Patrycja Rostek, Anna Firek, Sonia Henel, Dorota Wochnik
  • 3b - Oliwier Lewerst, Marcin Szendzielorz, Aleksandra Baron, Patrycja Sitko

Kategoria "Mały artysta"

  • 1a - Maria Wdowiak
  • 1b - Bartłomiej Miecierz, Patrycja Pacewicz, Wojciech Szymański
  • 1c - Martyna Bochniarz, Paulina Manista, Karolina Zatylny
  • 2a - Anna Trzos, Natalia Modzelewska, Alan Gralak
  • 2b - Natalia Cholewa, Oliwia Gmyrek, Gabriela Kupniewka, Paulina Podgórska, Patrycja Rodziewicz, Natalia Sobczak
  • 3a - Klaudia Rumianowska, Monika Skrobisz, Patrycja Smolińska

Kategoria "Dobry sportowiec"

  • 1a - Tomasz Rysiewicz, Grzegorz Szymanek, Klaudia Trela
  • 1b - Wojciech Jasiński, Dominik Jakubowski, Bartosz Piechocki, Artur Kusiak
  • 1c - Sebastian Frydryk, Dawid Kałużny, Dominik Małkowski, Oskar Moczulski, Natalia Para
  • 2a - Julia Hadik, Martyna Pogorzelska, Mateusz Dubietko, Kamil Grzegorczyk
  • 2b - Maciej Bartoszewicz, Weronika Bartoszewicz, Adrian Holc
  • 3a - Oliwia Szczepanik, Jakub Gębka, Artur Janoszka, Adrian Kobusiński, Mateusz Konieczny, Piotr Kuśmierz
  • 3b - Bartłomiej Małecki, Dawid Marczak, Dawid Machoczek, Patryk Kozłowski

Kategoria "Jestem aktywny"

  • 1a - Wiktoria Pilanz, Klaudia Czarnata
  • 1b - Aleksandra Prokop
  • 1c - Oliwia Chomiak, Julia Jaros, Kacper Kaczmarczyk, Anita Kroczek, Agata Radecka, Daniel Sterczek, Barbara Trzebuniak
  • 2a - Paulina Małkowka, Martyna Pająk, Marcin Maciejewski
  • 2b - Monika Jaśków
  • 3a - Julia Zaremba
  • 3b - Norbert Kaczor, Oliwia Niedworok

Kategoria "Zachowanie na medal"

  • 1a - Weronika Kupniewska, Dominika Szatkowska
  • 1b - Michał Kroczyk, Paulina Berdzik, Nikola Pisarska, Ingeborga Kijas, Klaudia Pisarska, Kamil Bursztynowicz
  • 1c - Artur Rosiński, Szymon Skalmierski
  • 2a - Natalia Cichocka, Patryk Graboś, Paweł Lorenowicz
  • 2b - Oskar Piotrowski, Patryk Sprus
  • 3a - Krzysztof Pisarski, Klaudia Kocierz, Urszula Stanowska, Daria Zmuda-Trzebiatowska
  • 3b - Julia Kot, Paulina Nowacka, Sandra Szczelina, Karolina Witkowska

Kategoria "Wiem prawie wszystko"

  • 1a - Jakub Biliński, Szymon Kaliszewski, Anna Kozioł
  • 1b - Martyna Tomecka
  • 1c - Magdalena Łada
  • 2a - Martyna Pietras, Adam Kaczorkiewicz
  • 2b - Julia Czapelka, Natalia Łopata, Tomasz Matuszek, Natalia Riss, Miłosz Skórka
  • 3a - Jakub Kołodziej
  • 3b - Krystian Jastrzębski, Natalia Jakubowska

Konkurs Recytatorski "Dzieci w poezji dziecięcej"

  • Julia Zaręba - I miejsce w szkolnym konkursie
  • Agnieszka Romanowska - I miejsce w szkolnym konkursie

Konkurs ortograficzny

  • Alicja Patelska - I miejsce w szkolnym konkusie klas II
  • Michalina Sęk- 1 miejsce w szkolnym konkursie klas III

Nagrody otrzymali również najlepsi czytelnicy roku szkolnego 2010-2011 w kategorii klas pierwszych oraz drugich i trzecich.

Tomasz Matuszek z kl. II b zajął I miejsce w etapie rejonowym i II miejsce w etapie wojewódzkim. Przygotowywany był przez p. Justynę Kwaśniok.

Udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek":

  • 2a - Dawid Broczkowski, Marcin Maciejewski, Joanna Stanik
  • 2b - Julia Czapelka, Tomasz Matuszek

Uczniów do konkursu przygotowała p. Iwona Kasprzak.

Monika Skrobisz z klasy 3a zdobyła wyróżnienie w I etapie Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek i 2 miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej.

Pani Justyna Żyła podziękowała uczniom klas trzecich z zespołu muzycznego za szczególne osiągnięcia podczas trzyletniej pracy:

  • - pierwsze miejsca w Miejskich Konkursach Piosenki
  • - pierwsze miejsca w Miejskich Konkursach Piosenki Karaoke
  • - pierwsze miejsca w Miejskich Konkursach Piosenki Bożonarodzeniowej

Do zespołu muzycznego należeli: Anna Firek, Dorota Wochnik, Oliwia Szczepanik, Adrian Kobusiński, Patrycja Smolińska, Patrycja Rostekk, Julia Zaręba, Monika Skrobisz, Jakub Kołodziej, Jacek Nowak, Grzegorz Nowak, Natalia Jakubowska, Oliwia Niedworok, Paulina Nowacka, Monika Słowik, Zofia Chołuj, Patrycja Sitko, Klaudia Rumianowska, Maja Mąkowska.

Uczniowie zdobyli 1 miejsce w mieście w "Turnieju Sportowym klas I-III o Puchar przyszłej Patronki MSP 9 Marii Konopnickiej". Drużyna w składzie:

  • Grzegorz Szymanek - 1a, Wojciech Jasiński - 1b, Dawid Kałużny - 1c, Tomasz Matuszek - 2a, Adrian Holc - 2b, Oliwia Szczepanik - 3a, Krystian Jastrzębski - 3b

Zespół przygotowały p. Dorota Śliwa i p. Monika Tkocz.

W Turnieju Koszykówki Dziewcząt i Chłopców "Małe zamieszanie" wyróżnili się:

  • Oliwia Szczepanik kl. 3a - 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal
  • Jacek i Grzegorz Nowak kl. 3a - po 2 srebrne medale
  • Artur Janoszka kl. 3a - złoty medal
  • Norbert Kaczor i Bartłomiej Małecki kl. 3b

W rozgrywkach szkolnych klas I-III pierwsze miejsca wśród równoległych klas zdobyli klasa Ia, IIa, III b.

Przyznano również nagrody dla najlepszych sportowców z grupy 0a i 0b.

Uczniowie z klas zerowych którzy zdobyli umiejętność podstawową pływania zdobywając dyplom "Małej rybki", a ci, którzy wyróżnili się na zajęciach z nauki pływania mogą się pochwalić dyplomem "Małej rybki +".

Nagrody trafiły również do rąk uczniów, którzy pilnie zbierali zużyte baterie.

Na zakończenie przewodniczący odebrali cukierki dla klas.

Opracowała mgr Dorota Gardzioła

Comments