Apele podsumowujące I semestr

opublikowane: 25 sty 2016, 13:31 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 25 sty 2016, 13:53 ]
https://picasaweb.google.com/100571438163486629847/ApelKlas1302?authkey=Gv1sRgCLu2pcTij_XX2QE#6243841688819737618

25.01.2016 r. odbyły się apele podsumowujące m. in. wyniki nauczania, zachowanie i frekwencję uczniów klas 1-3 i 4-6 w I semestrze roku szkolnego 2015/2016.


Wyróżnienia podczas apelu otrzymali:

I. Uczniowie wyróżniający się w nauce w klasach 1-3:

klasa  imię i nazwisko ucznia
 1aJulia Aleksandrowicz,  Karolina Giża, Jagoda GłówkaNikola Kolbuch, Michał Młynarczyk,  Oliwier Piotrowski , Bartosz Warych, Tomasz Wojciechowski, Oliwia Wylegała 

 1bWiktor Bajor, Szymon Biskup, Jakub Domański, Roksana Hopek, Oskar Pawlik, Hanna Rusin,Wiktoria Skowronek

 1cBartosz Foszmańczyk, Wojciech Jemioło, Kamil Sałata, Tomasz Pietruszka, Hanna Sendlewska, Piotr Szpada, Magdalena Szwarczyńska, Paulina Zawadzka

 1dWiktoria Adamska, Agnieszka Brożek, Maria Bryła, Amelia Cygan, Zofia Kiszka, Przemysław Łoboda, Wiktor Pawliszko, Alicja Słomka, Maria Trojanowska 

 2aAlicja Bicz, Krzysztof Cupok, Aleksandra Dąbrowska, Aleksandra Gancarz, Julia Gębka, Tomasz Dudała, Emilia Kroczyk, Konrad Król, Paweł Strąk

 2b
Nikola Baja, Katarzyna Bajer, Joanna Garbala, Natalia Grondalska, Marcel Kamiński, Nadia Litwa, Maria Panfiluk, Bartosz Rezner

 2cDominika Cyganek, Kacper Kaczmarski, Kinga Kusiak, Hanna Łyczek, Szymon Michalczyk, Tomasz Piszczek, Jan Prokop, Adam Sgolik, Bartłomiej Simon, Maja Zarowiak

 3aMarcelina Kaletka, Wiktor Litwa, Nikola Sala, Wojciech Sławek, Wojciech Styczeń, Julia Tomecka, Wiktor Walerczak, Alicja Warych, Marta Żelichowska

 3bWojciech Dziedzic, Jakub Garlikowski, Julia Kluska, Paulina Koc, Natalia Lasek, Julia Majewska, Klaudia Maleszewska, Igor Michalak, Natalia Smoszewska, Wiktoria Szczepaniak 

 3cZuzanna Błaś, Dawid Głowa, Aleksandra Kaletta, Karolina Kołczyk, Amelia Kośnik, Adam Kozioł, Rosa Manna, Aleksander Tyczyński, Nadia Widuch, Magdalena Zając


II. Uczniowie klas 4-6 wyznaczeni do pochwał za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:

https://picasaweb.google.com/100571438163486629847/ApelKlas4603?authkey=Gv1sRgCKO62uiIyJCNXA#6243845095118043618


 klasa imię i nazwisko średnia ocen zachowanie
 4aDawid Dudała
Filip Koczwara
Wojciech Piszczek
Julia Garwol
Emilia Kołodziej
Piotr Smoliński
5,09
5,0
4,91
4,82
4,82
4,82
wzorowe
wzorowe
bardzo dobre
wzorowe
wzorowe
wzorowe
 4bMarcin Matuszek
Maja Pawlik
Dawid Kaczmarek
5,00 
4,91
4,81
bardzo dobre
wzorowe
wzorowe
 5aEwelina Kasza
Aleksandra Szpada
Małgorzata Mazur
Hanna Pluta
5,27
5,1
5,00
4,9
wzorowe
wzorowe
wzorowe
wzorowe
 5bPrzemysław Widzisz
Kacper Łyczek
Marta Rakoniewska
Szymon Dudziński
Wiktoria Wawak
5,09
5,0
4,9
4,81
4,81
wzorowe
wzorowe
bardzo dobre
bardzo dobre
wzorowe
 6aMagdalena Łada
Karolina Zatylny
Grzegorz Szymanek
Anita Kroczek
Agnieszka Romanowska
Szymon Kaliszewski
5,27
5,27
5,0
4,9
4,9
4,81
wzorowe
wzorowe
bardzo dobre
wzorowe
wzorowe
bardzo dobre
 6bMartyna Tomecka
Nikodem Baron
Ingeborga Kijas
5,27
5,0
4,81
wzorowe
wzorowe
wzorowe

III. 100% obecności w szkole

 klasa imię i nazwisko ucznia
 1aKarolina Giża, Kasjan Litwa, Zofia Szymkowiak, Bartosz Warych, Tomasz Wojciechowski

 1bTymoteusz Biliński, Szymon Biskup, Oliwia Sala, Wojciech Walczyk
 1cAleksandra Przybyła, Magdalena Szwarczyńska, Kacper Żólewski

 1dKamil Baron
 
 2aTomasz Dudała, Aleksandra Dąbrowska, Krzysztof Cupok
 2bKarolina Czyrnek, Daniel Kulczycki

 2cKacper Kaczmarski, Maja Krzepina, Szymon Michalczyk, Oliwia Zaczyńska

 3aJakub Kacprowicz, Agnieszka Kosmal, Wiktor Litwa, Klaudia Zimoch
 3bTymoteusz Kijas, Julia Kluska, Paulina Koc, Maciej Krzepina, Szymon Libera, Julia Majewska, Igor Michalak, Wiktor Turowski
 3c Dawid Głowa, Amelia Kośnik, Aleksander Tyczyński
 4aDawid Dudała, Kacper Knut, Filip Koczwara, Emilia Kołodziej, Mateusz Maziarz
 4bMarcin Matuszek

 5aKarolina Palenga, Paulina Król, Ewelina Kasza, Amanda Czyż, Igor Grodzicki

 5bPiotr Jękner, Marta Rakoniewska, Grzegorz Słomka, Łukasz Szymanek

 6aKacper Kaczmarczyk, Kacper Kaczor, Magdalena Łada, Pola Michalska, Jakub Millner, Wiktoria Pilanz, Agata Radecka, Grzegorz Szymanek, Patryk Zając
 6b Oliwia Chomiak, Ingeborga Kijas, Natalia Para, Julia Włochowicz