Akcja charytatywna "Świąteczna pomoc"

opublikowane: 5 kwi 2017, 09:57 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 23 lis 2017, 05:59 ]
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
św. Jan Paweł II

Dochód z akcji zostanie przekazany dla rodziny z naszej szkoły, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję, przynosząc zabawki, książki, pluszaki, gadżety, słodycze z których mogliśmy przygotować losy.