27 września - zbiórka elektrośmieci w MSP-6

opublikowane: 25 wrz 2018, 23:59 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 26 wrz 2018, 00:00 ]
Dnia 27 września 2018 odbędzie się kolejna już zbiórka elektrośmieci. Zużyty sprzęt należy dostarczyć tego dnia do godz. 14:00. O godz. 14 przyjedzie transport z firmy EKOMAX i go odbierze z terenu szkoły.

Proszę nie przynosić sprzętu w inne, poza wyznaczonym dniem, ponieważ jako placówka oświatowa nie możemy go składować na terenie szkoły.
Sprzęt proszę zostawić we wnęce na terenie niebieskiego budynku( tam gdzie kiedyś był gabinet weterynaryjny).

Jeśli macie Państwo sprzęt gabarytowy (lodówka, pralka itp.), proszę zadzwonić pod numer telefonu 882102882, ale należy pamiętać, aby poinformować pracownika przy ustalaniu terminu, że odbiór sprzętu jest w ramach zbiórki elektrośmieci w MSP-6 w Knurowie -  wtedy pracownicy firmy podjadą pod wskazany przez Państwa adres.

Możecie Państwo powiadomić rodzinę, sąsiadów, znajomych. Mogą dostarczyć zużyty sprzęt do naszej szkoły.

Poza tym codziennie możecie Państwo dostarczać do szkoły zużyte baterie - pojemniki w obydwu budynkach znajdują się koło woźniarki.

Zbiórki będą przebiegać cały rok. Systematycznie raz na jakiś czas będziemy takie zbiórki organizować (prawdopodobnie raz w miesiącu).
Zebrany sprzęt zostanie przeliczony na gotówkę, którą przeznaczymy na jakiś cel, zakup sprzętu, szkolenie itp. - jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony.

Iwona Góźdź-Bryła
Rada Rodziców MSP6